O Nas

kydas – Przeglądy Budowlane jest dynamicznie rozwijającą się firmą inżynieryjną z siedzibą w Warszawie. Nasza specjalizacja to: przeglądy budowlane, nadzór inwestorski, odbiory prac budowlanych, odbiory mieszkań, a także opinie i ekspertyzy na potrzeby Wspólnot Mieszkaniowych i ich Zarządów. Dostarczamy również usługi dla pojedynczych właścicieli, zapewniając im odbiory ich lokali lub domów. Z racji wieloletniego doświadczenia i styczności z wieloma zarządcami, wiemy jak ważne jest zapewnienie kompleksowego wsparcia inżynieryjnego i roztoczenie parasola ochronnego, tak aby nasz Klient czuł się z nami bezpiecznie. Dlaczego Skydas?

Tarcza Inżynierska
Skydas to nowy standard obsługi inżynieryjnej budynku. Jesteśmy po to by Cię chronić i zapewnić bezpieczeństwo inżynieryjno-prawne nieruchomości.

Doświadczenie
Nasi specjaliści i rzeczoznawcy posiadają wieloletnią praktykę w przeprowadzaniu przeglądów, odbiorów i wykonywaniu opinii na potrzeby budynków mieszkalnych.

Zysk dla nieruchomości
Cena naszych usług odpowiada Twoim możliwościom i potrzebom. Wykonujemy nasze prace w kilku wariantach. Ty decydujesz jaki zakres naszych usług wybierzesz.

Aby zapewnić naszym Klientom maksimum komfortu i bezpieczeństwa, nasza firma posiada ubezpieczenie OC inżyniera w wysokości 10 mln zł!

 

Nasz zespół

Doświadczeni i pomocni inspektorzy

Grono naszych specjalistów to 6 osób współpracujących ze sobą od wielu lat. Ich wiedza i umiejętności, a  przede wszystkim przydatność, zostały wielokrotnie poddane próbie przez wymagających klientów mających konkretne wymagania co do efektu końcowego zamówionych opracowań. Ilość gromadzonych doświadczeń i archiwizowanych analiz przypadków jest skarbnicą wiedzy dostępną na wyciągniecie ręki kolejnym klientom. Wszyscy nasi fachowcy posiadają uprawnienia bez ograniczeń w specjalnościach: sanitarnej, elektrycznej, konstrukcyjno-budowlanej oraz drogowej