O Nas

Skydas – Przeglądy Budowlane jest dynamicznie rozwijającą się firmą inżynieryjną z siedzibą w Warszawie. Nasza specjalizacja to: przeglądy budowlane, nadzór inwestorski, odbiory prac budowlanych, odbiory mieszkań, a także opinie i ekspertyzy na potrzeby Wspólnot Mieszkaniowych i ich Zarządów. Dostarczamy również usługi dla pojedynczych właścicieli, zapewniając im odbiory ich lokali lub domów. Z racji wieloletniego doświadczenia i styczności z wieloma zarządcami, wiemy jak ważne jest zapewnienie kompleksowego wsparcia inżynieryjnego i roztoczenie parasola ochronnego, tak aby nasz Klient czuł się z nami bezpiecznie. Dlaczego Skydas?

Tarcza Inżynierska
Skydas to nowy standard obsługi inżynieryjnej budynku. Jesteśmy po to by Cię chronić i zapewnić bezpieczeństwo inżynieryjno-prawne nieruchomości.

Doświadczenie
Nasi specjaliści i rzeczoznawcy posiadają wieloletnią praktykę w przeprowadzaniu przeglądów, odbiorów i wykonywaniu opinii na potrzeby budynków mieszkalnych.

Zysk dla nieruchomości
Cena naszych usług odpowiada Twoim możliwościom i potrzebom. Wykonujemy nasze prace w kilku wariantach. Ty decydujesz jaki zakres naszych usług wybierzesz.

Aby zapewnić naszym Klientom maksimum komfortu i bezpieczeństwa, nasza firma posiada ubezpieczenie OC inżyniera w wysokości 10 mln zł!

 

Nasz zespół:

Mariusz Dusiński
Prezes Zarządu
Mgr inż. budownictwa lądowego, absolwent Wojskowej Akademii Technicznej. Doświadczenie zdobywał pracując przy centralnych inwestycjach budowlanych Ministerstwa Obrony Narodowej. Następnie już jako przedsiębiorca pełnił funkcje inspektora nadzoru wymagających technologicznie inwestycji takich jak budowa stacji benzynowych Shell czy Statoil. Od 2007 roku współpracuje z ok. 50 Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych, firmami zarządzającymi oraz administratorami obiektów, wykonując oceny stanu technicznego umożliwiające egzekwowanie roszczeń z tytułu występujących wad. W wyniku tej współpracy w 2012 r. powstała spółka Skydas – Przeglądy Budowlane, w której łączy funkcje Prezesa Zarządu i czynnego specjalisty.

Doświadczeni i pomocni inspektorzy
Grono naszych specjalistów to 6 osób współpracujących ze sobą od wielu lat. Ich wiedza i umiejętności, a  przede wszystkim przydatność, zostały wielokrotnie poddane próbie przez wymagających klientów mających konkretne wymagania co do efektu końcowego zamówionych opracowań. Ilość gromadzonych doświadczeń i archiwizowanych analiz przypadków jest skarbnicą wiedzy dostępną na wyciągniecie ręki kolejnym klientom. Wszyscy nasi fachowcy posiadają uprawnienia bez ograniczeń w specjalnościach: sanitarnej, elektrycznej, konstrukcyjno-budowlanej oraz drogowej